Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
21.01.2022
Zostava elektrický rastúci písací stôl a stolička
Postarajte sa o pohodlie a zdravie dieťaťa vďaka pohodlnému nastaveniu kresla a písacieho stola, ktorý prispôsobí kancelársku stoličku a výšku písacie... čítať celé
06.05.2021
SKLADOM čoskoro!!! Rastúce stoly LIBRO
Nový ergonomický rastúci pracovný stôl LIBRO s rozdelenou pracovnou plochou bol navrhnutý tak, aby poskytoval príjemnejšie a pohodlnejšie prostredie p... čítať celé
21.10.2020
Stolička stoličiek???
BESTSELLER!    Nastaviteľná rastúca stolička od známeho výrobcu COMF-PRO. Stolička COMF-PRO Match pre deti a mládež s nastaviteľnou výškou a hĺbkou v... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
Blog
Detský písací stôl - elektricky polohovateľný alebo obyčajný?
14.05.2023
Detský písací stôl - elektricky polohovateľný alebo obyčajný?
Deti začínajú svoje dobrodružstvo učením ešte pred školským vekom. Už od malička formujú svoje zručnosti hrou. Pri mnohých manuálnych činnostiach deti... čítať celé
Dlhodobá investícia
12.04.2023
Dlhodobá investícia
Dlhodobá investícia, teda písací stôl s polohovateľnou stolovou doskou pre naše dieťa čítať celé
Správne držanie tela
08.12.2022
Správne držanie tela
Počas štúdia alebo hodín výtvarnej výchovy je veľmi dôležité vytvoriť pre vaše dieťa najlepšie podmienky pre zdravé držanie chrbtice, a preto spoločno... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Výhodné zostavy stôl + stolička
 3. Zostava elektrický rastúci stôl a stolička modrá

Zostava elektrický rastúci stôl a stolička modrá

 • Novinka
 • TOP produkt

Zostava - ergonomická stolička pre dieťa a polohovateľný elektrický detský písací stôl 112x60 cm Space (bielo / modrý, pracovná doska drevený dekor) ... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Cena pred zľavou
729 €
Nie sme platcovia DPH
699 €
ks
Číslo produktu:zos05r
Výrobca:SPACE XD
Dodanie:10 pracovných dní
Kompletné špecifikácie

Zostava - ergonomická stolička pre dieťa a polohovateľný elektrický detský písací stôl 112x60 cm Space (bielo / modrý, pracovná doska drevený dekor)

Postarajte sa o pohodlie a zdravie dieťaťa vďaka pohodlnému nastaveniu kresla a písacieho stola, ktorý prispôsobí  stoličku a výšku písacieho stola, výške vášho dieťaťa. Vďaka našej zostave budujete správneho držania tela dieťaťa, ktoré priaznivo vplýva na zdravie chrbtice, koncentráciu a zrak.

Elektrický písací stôl, ktorý rastie s vaším dieťaťom

Elektrický písací stôl, ktorý rastie s vaším dieťaťom

Štýlový písací stôl bol navrhnutý tak, aby sa prispôsobil každému dieťaťu. Modrá farba dokonale zapadne do zariadenia chlapčenskej izby. Pohodlie pri učení a hraní priamo ovplyvní motiváciu a ochotu rozvíjať záujmy, robiť domáce úlohy alebo rozširovať vedomosti. Stôl je nabitý veľmi potrebnými a inovatívnymi funkciami, ktoré z neho robia jeden z najlepších študijných stolov. Elektrický písací stôl rastie s dieťaťom a poslúži predškolákom aj školákom, keďže sa prispôsobí ich výške. Dizajn tohto produktu je solídnou kombináciou módneho, ale aj ľahko ovládateľného písacieho stola, ktorý dieťaťu poskytne množstvo vymožeností a spríjemní prácu za písacím stolom natoľko, že sa k nemu bude rado usadzovať.

 Stôl umožňuje dieťaťu v prípade potreby striedať sedenie a státie – bez toho, aby ho muselo manuálne zdvíhať alebo spúšťať. Dotykový panel s jednoduchým ovládaním vám umožňuje zdvihnúť výšku stola z 550 mm pre malé deti na 890 mm len jedným prstom. (Zvislá polica viditeľná na fotografiách nie je súčasťou súpravy - predáva sa samostatne).

Elektrický písací stôl, ktorý rastie s vaším dieťaťom

Pohodlná, polohovateľná kancelárska stolička pre dieťa

Ružová stolička dokonale zapadne do zostavy, ktorú navrhujeme. Estetický vzhľad nie je všetko - najväčšou výhodou je ergonomický tvar špeciálne navrhnutého dvojdielneho operadla a sedadla. Stolička bola navrhnutá tak, aby sa starala o zdravie chrbtice dieťaťa pri štúdiu pri písacom stole. Mechanizmus zámku koliesok navyše zabraňuje náhodnému pohybu stoličky, čo vám umožní sústrediť sa viac na učenie a hranie bez zbytočného rozptyľovania.

Pohodlná, polohovateľná kancelárska stolička pre dieťa

Zdravé učenie na polohovateľnom elektrickom stole

Od predškolského veku začína dieťa tráviť čoraz viac času v sede. S vekom, je čoraz viac času stráveného domácimi úlohami a hraním sa. Ak k tomu pripočítame čas strávený v škole, vyjde nám, že dieťa strávi v tejto polohe veľa hodín. Dlhé sedenie priamo ovplyvňuje zdravie chrbtice, preto sa oplatí, hoci aj doma, dopriať dieťaťu dobré návyky vďaka polohovateľnej detskej stoličke k písaciemu stolu, ktorá okrem širokého nastavenia, zaisťuje správna poloha chrbta a chrbtice dieťaťa, čím sa eliminuje negatívny vplyv zlého držania tela.

Vrchná doska písacieho stola vám umožní pohodlne usporiadať všetko príslušenstvo a správne ho nakloniť pri písaní, kreslení alebo čítaní. Vidíme, že naše telo je pri týchto činnostiach inak usporiadané – aj dieťa sa tak správa. Vrchna doska sa nakláňa až o 40 stupňov, čo uľahčuje získanie vhodného uhla pri rôznych aktivitách. Vďaka tejto funkcii výrazne uľahčujeme držanie správnej polohy krku a chrbta.

Zdravé učenie na polohovateľnom elektrickom stolePohodlná, polohovateľná kancelárska stolička pre dieťa

 

 

 

 

 

Deti majú tisíce nápadov za minútu a rodičia potrebujú mať oči všade – preto je bezpečnosť všetkých predmetov a nábytku v detských izbách taká dôležitá. Zaoblené dosky stola sú preto neodmysliteľnou súčasťou  nábytku, ktorý deti tak často používajú. Navyše vysoká odolnosť proti poškriabaniu a poškodeniu z neho robí produkt, ktorý bude nášmu dieťaťu slúžiť roky. Pohon nastavenia bol tiež navrhnutý tak, aby jeho používanie bolo úplne bezpečné - motor zaisťuje plynulý a tichý chod, nastavenie dosahuje maximálnu rýchlosť 15 mm/s a zabudovaný antikolízny systém zastaví pohyb stola, ak narazí na prekážku v pohybe.

Montáž stola je veľmi jednoduchá. Ovládač má tlačidlá a displej, takže ľahko nastavíte správnu výšku pre dieťa. Úpravu zvládne aj dieťa, takže študent nebude mať problém s úpravou po použití písacieho stola mladšieho súrodenca.

Pohodlná, polohovateľná kancelárska stolička pre dieťa

Organizované miesto na štúdium je základom efektívnej práce a koncentrácie. Stôl má priestrannú zásuvku, ktorá pojme a usporiada príslušenstvo a notebooky, takže udržiavanie poriadku na stole bude ešte jednoduchšie.

Zdravé učenie na polohovateľnom elektrickom stole

Háčik na boku písacieho stola vám umožní pohodlne zavesiť batoh, ktorý sa vám nebude túlať po zemi.

K písaciemu stolu si môžete dokúpiť aj policu s tabletom alebo držiakom na knihy, takže umiestnenie kníh, zošitov a zariadení potrebných na učenie už nebude problém.

POZOR nieje súčasťou tejto zostavy!!!

Elektrický písací stôl, ktorý rastie s vaším dieťaťom

Správne držanie tela na polohovateľnej detskej stoličke

Od predškolského veku začína dieťa tráviť čoraz viac času v sede. S vekom je čoraz viac času stráveného domácimi úlohami a hraním sa. Ak k tomu pripočítame čas strávený v škole, vyjde nám, že dieťa strávi v tejto polohe veľa hodín. Dlhé sedenie priamo ovplyvňuje zdravie chrbtice, preto sa oplatí, hoci aj doma, dopriať dieťaťu dobré návyky vďaka polohovateľnej detskej stoličke k písaciemu stolu, ktorá okrem širokého nastavenia zaisťuje správna poloha chrbta a chrbtice dieťaťa, čím sa eliminuje zlé držania tela.

Pohodlná, polohovateľná kancelárska stolička pre dieťaPohodlná, polohovateľná kancelárska stolička pre dieťa

 

 

 

 

 

 

 

 

Pohodlná polohovateľná stolička je vedľa písacieho stola ďalším prvkom, na ktorý si treba dať pozor, ak dbáme na bezpečnosť a zdravie dieťaťa. Sedačka je hĺbkovo aj výškovo nastaviteľná a má nosnosť až 75 kg, takže ju úspešne využije aj dieťa vo veku od 3 do 14 rokov. Dvojdielna chrbtová opierka uložená na elastických gumách umožňuje správne polohovanie chrbta dieťaťa a prispôsobuje sa pohybom tela.

Chrbtica má potrebnú oporu v každej polohe – vieme ju nastaviť aj do vhodnej výšky a hĺbky. Je to dobrá voľba pre vyššieho tínedžera aj nízkeho predškoláka. Nastavenie sklonu chrbtovej opierky je vec, ktorá je nevyhnutná pre pohodlie učenia v sede.

Správne držanie tela na polohovateľnej detskej stoličkeSprávne držanie tela na polohovateľnej detskej stoličke

Napriek svojej plnej funkčnosti, širokému prispôsobeniu a vybaveniu, je stolička ľahká, má madlo a žiadne dieťa s ňou nebude mať problém posúvať. Namontované gravitačné kolieska zaistia bezpečnosť a blokujú stoličku proti nekontrolovanému pohybu pri sedení.

Stolička je čalúnená príjemnou látkou so zapínaním na zips. Väčšina stoličiek má napevno nainštalované čalúnenie, takže keď sa zašpinia, musíte ich poriadne vyčistiť. Poťahy našej stoličky je možné sňať a vyprať. Udržať stoličku v čistote je jednoduché a nemusíme sa báť, že ju dieťa náhodou zašpiní.

 

Nastaviteľný detský písací stôl

Zástupný symbol

Výškové nastavenie

Nastavenie umožňuje prispôsobiť výšku dosky stola výške dieťaťa

Zástupný symbol

Naklápacia pracovná plocha

Vhodný sklon dosky stola počas napr. učenie, čítanie a písanie pomáha znižovať negatívne účinky dlhodobého sedenia, ako sú bolesti chrbta alebo krku

Zástupný symbol

Rozsiahla funkčnosť

Elektrický stôl pre dieťa je vybavený mnohými vymoženosťami, ktoré ovplyvňujú pohodlie pri používaní a bezpečnosť.

Zástupný symbol

Jeden stôl, veľa používateľov

Jeden stôl môže využívať viacero detí. Každému z nich stačí nastaviť vhodnú výšku

 

Nastaviteľná detská stolička

Zástupný symbolNastavenie výšky sedadla

Umožňuje prispôsobiť výšku sedadla výške dieťaťa a výške písacieho stola

Zástupný symbolNastavenie hĺbky sedadla

Umožňuje vám nastaviť hĺbku sedadla, aby ste dosiahli správnu polohu sedenia

Zástupný symbolNastavenie výšky chrbtovej opierky

Umožňuje nastaviť výšku chrbtovej opierky podľa preferencií dieťaťa s cieľom zachovať ergonomickú polohu 

Zástupný symbolNastavenie sklonu chrbtovej opierky

Umožňuje nastaviť opierku chrbta v správnom uhle k zakriveniu chrbtice

 

Detská kancelárska stolička Space najdôležitejšie vlastnosti:

 • Určené pre deti vo veku 3-14 rokov
 • Výška sedadla nastaviteľná v rozmedzí 36-56,5 cm
 • Nastaviteľná hĺbka sedadla (33 - 39 cm)
 • Nosnosť do 75 kg
 • Nastaviteľný uhol operadla
 • Nastaviteľná výška chrbtovej opierky od 76 do 97,5 cm
 • Blokovanie kolies pri sedení (gravitačné kolesá)
 • Materiály: PP (plast), oceľ, piškótový sedák, čalúnenie sedáku a operadla z príjemnej polyesterovej tkaniny
 • V modrom prevedení

Detský písací stôl Space - najdôležitejšie vlastnosti:

 • 2-stupňový okrúhly stĺp
 • Systém jedného motora pre hladkú prevádzku
 • Rozsah nastavenia 550 - 890 mm (340 mm)
 • Maximálna nosnosť 40 kg
 • Stolová doska 112 cm x 60 cm x 1,8 cm
 • Maximálna rýchlosť nastavenia výšky dosky stola 15 mm/s
 • Tichý chod (menej ako 50 dB)
 • Napájanie 230 V
 • Jednoduchý ovládač s tlačidlami pre nastavenie výšky (hore / dole) a displejom
 • Jednoduchá montáž a obsluha
 • Rám je bielo-modrý
 • Sklopný písací stôl 80 x 40 cm v rozsahu 0-40°
 • Záruka 2 roky (ochrana sa nevzťahuje na mechanické poškodenie, poškodenie spôsobené nesprávnym používaním výrobku a pracovnej dosky)
 • Zaoblené rohy stolovej dosky
 • Vysoká odolnosť proti poškriabaniu a poškodeniu
 • Háčik na batoh
 • Priestranná zásuvka na príslušenstvo 
 • Antikolízny systém
Zasielanie noviniek

JITRO logoCOMF-PRO logoFUNDESK logo 

Táto webstránka používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zásady ochrany osobných údajov (GDPR). Copyright © 2022 rastucestoly.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk